Tungsten karbür mühürler

Dahil olmak üzere mekanik contalar tungsten karbür mühürler ve silisyum karbür mühürler dolu bezi ve dudak mühür yerine sıvı pompası giderek kullanılır. Mekanik mühürler pompa daha verimli gerçekleştirmek ve genellikle uzun süre daha güvenilir bir performans.

Tungsten karbür mühürler iyi giyilebilir direnci, büyük anti-bend gücü, yüksek ısı iletkenliği, genleşme küçük ortak verimli olduğu için, uygulamaları çok geniş bir yelpazesi var. Tungsten karbür mühürler aynı zamanda tüm sabit yüzey malzemesi arasında ısı çarpması katsayısı en yüksek olan.

Tungsten karbür mühürler-3  

Tungsten karbür mühürler son derece sert ve sert ve çok iyi aşınma direnci var. Tungsten karbür mühürler Silisyum karbür gibi çok yönlü mühür yüzleri var. Tungsten karbür mühürler silisyum karbür mühürler gibi çok sert olmakla birlikte onları kolay silisyum karbür ayırt hale, dokunmak çok ağır.

Tungsten karbür mühürler başlıca iki türü vardır:
Kobalt bağlı (Amonyak uygulamalar kaçınılmalıdır)
Bağlı nikel (Amonyak kullanılabilir olabilir)
Geniş bir yelpazede kullanılabilir olmasına rağmen tipik olarak% 6 bağlayıcı malzeme, mekanik mühürler kullanılır. Nikel bağlı tungsten karbür mühürler kobalt bağlı malzemeler ile karşılaştırıldığında nedeniyle gelişmiş korozyon direnci için atık su pompası pazarında daha yaygındır
  Tungsten karbür mühürler-4

Başka bir soru veya tungsten karbür mühürler soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-mail:sales@chinatungsten.com   sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Daha Fazla Bilgi>>
1.Tungsten karbür
2.Tungsten karbür nozul
3.Tungsten karbür çubuk